پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت به صورت حرفه ای

وقتی طراحی سایت شما به اتمام می رسد کار به پایان نرسیده است.سایت شما نیازمند یک پشتیبانی سایت قوی از همه نظرها می باشد. تیم دموتیک با یک دهه فعالیت در زمینه طراحی سایت آمادگی خود را برای کمک رسانی به شما در زمینه پشتیبانی فنی سایت و هرگونه ارائه خدمات دیگری اعلام می کند.

لزوم پشتیبانی سایت

وقتی طراحی سایت شما انجام می شود, هر آن ممکن است که هرگونه مشکلی برای آن پیش بیاید, این امر طبیعی می باشد. به این دلیل که هم شما در حال ایجاد تغییر در سایتتان می باشید و هم اینکه مخاطبان در سایت شما فعالیت هایی را انجام می دهند که لازم است سایت شما همیشه در دست پشتیبانی باشد. حال درادامه به چند تا از مزایای پشتیبانی وب سایت خواهیم پرداخت.

چرا به پشتیبانی وب سایت نیاز داریم

وب سایت شما دارای شما میباشد زیرا منبع کسب درآمد و جذب مشتری برای شما میباشد و این دارای شما باید توسط افراد متخصص در زمینه طراحی سایت و پشتیبانی سایت از آن مراقبت و نگهداری کنند تا در مشکلات احتمالی فنی و نرم افزاری سایت بروزرسانی ها و مباحث دیگر را به صورت جدی و حرافه ای پیگیری کند پس هرچه سریع تر سایت خود را در دست متخصص بسپار

هر سوالی رو میتونید بپرسید

مهم نیست سوال شما درباره کدام یک از بخش های سایت می باشد. مهم این است که برای هر کدام از سوال های شما پاسخی وجود دارد پشتیبانی سایت این وظیقه را دارد که پاسخگوی پرسش های شما باشد و به کمک شما بیاید. شما می توانید درباره هر کدام از بخش های سایتتان از متخصص های ماسوال کنید تا به آن پاسخ داده شود.

همیشه یک همراه خوب دارید

با وجود پشتیبان سایت دیگر نیازی نیست برای هر مشکلی که در سایتتان بوجود می آید با چندین نفر تماس بگیرید و لازم باشد که هزینه های بالا را متقبل شوید. همچنین ممکن است دیگران چندان تخصصی در کار سایت شما نداشته باشند و مشکلات بیشتری نیز بوجود بیاید. در این موارد می دانید که پشتیبانی سایت شما مثل یک همراه خوب همیشه در دسترس و پاسخگو می باشد.

به روز رسانی منظم

سایت شما باید به طور مداوم و منظم به روز رسانی شود تا همیشه فعال بماند. در نتیجه پشتیبانی وب سایت برای شما لازم است. فعالیت سایت شما نشان دهنده زنده بودن سایت است  و این موضوع نشان دهنده این است که شما در حال کار هستید مخاطبان می توانند به شما اعتماد کنند.

به روز رسانی منظم

مشتری ها از سرعت سایت شما راضی ند

مخاطبان شما می دانند که کسی در هرصورت پاسخگوی آنها می باشد. اگر مشکلی در فعالیت های آن ها پیش بیاید یا به خاطر وجود مشکلی در سایت نتوانند به هدف خودشان برسند,تیم پشتیبانی به کمک شما و در آخر به کمک آن ها میاید تا مشکل هرچه سریعتر رفع شود.

دیگر نگران امنیت نیستید

اگر کسی حواسش به سایت نباشد ممکن است هر لحظه مشکلات امنیتی برای سایت پیش بیاید.افراد سودجو در کمین هستند که از اطلاعات سایت شما استفاده کنند. پشتیبان سایت امنیت سایت شما را تضمین می کند تا دیگر نگران این دست از موارد نباشید.

بار مشکلات سایت به عهده شما نیست

اینکه شما بخواهید هم حواستان به فعالیت های اصلی کسب و کارتان باشد و هم امور سایت را پیگیری کنید سخت می باشد.ممکن است برای انجام صحیح هر کدام از آن ها نتوانید زمان لازم را صرف کنید.اینجاست که پشتیبان سایت به کمک شما می آید و دیگر می توانید تمرکز اصلیتان را بر روی کار اصلی خودتان بگذارید.

مزایای پشتیبانی وب سایت

یک همراه خوب
امنیت همیشگی
به روز رسانی منظم
داشتن آمار سایت
رضایت مخاطبان
پاسخ به پرسش
کارایی پشتیبانی سایت

برسی فنی سایت شما باعث می شود که دیگر نگران امنیت سایت خودتان نباشید و همیشه سایت شما از همه نظر سلامت باشد.

سایت شما همیشه در دسترس خواهد بود. به این صورت نه مخاطبانتان را از دست می دهید و نه رتبه شما در موتور جست و جو افت می کند.

مشکلی در سایت شما پیش نمی آید که ممکن باشد مشتریان و مخاطبانتان را از دست بدهید و رضایت آن ها را همیشه خواهید داشت.