چرا باید سایت داشته باشیم؟

ما در عصر دیجیتال به سر می بریم. این اتفاق بر تک تک جنبه های زندگی ما تاثیر عمیقی گذاشته است. مواردی نظیر تهیه مواد ضروری، پوشاک ، تفریحات و … بصورتی کامل دچار دگرگونی شده اند. در زمانی نه چندان دور برای جوابگویی به هرکدام از نیاز ها لازم بود که زمان بسیاری را صرف کنیم و همینطور هزینه های جاری نیز افزایش پیدا می کرد، اما امروزه با گسترش فضای وب و محبوبیت استفاده از آن در میان مردم باعث شده که هر شخص تمایل داشته باشد که به وسیله خدمات آنلاین، کارهای خود را به بهترین شکل و کمترین زمان به انجام برساند. با توجه به فرصت ایجاد شده توسط اینترنت، این امکان برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ فراهم شده تا اقدام به طراحی سایت خدماتی و بهینه سازی سایت خود نمایند.

 

مزایای طراحی سایت

ارائه خدمات بهتر

 

شما می توانید علاوه بر درج محصولات و یا خدمات خود در سایت ، توضیحات و راهنمایی های لازم را در خصوص محصول مورد نظر ارائه دهید تا باعت افزایش آگاهی و اعتماد مشتریان شود.

افزایش سطح خدمات رسانی

 

با طراحی وب سایت آنلاین می توانید به راحتی خدمات خود را در سطح وسیع تری از جامعه ارائه دهید . در نتیجه شمار مشتریان شما افرایش می یابد که باعت افزایش درآمد شما می شود .

کاهش هزینه

 

طراحی سایت خدماتی هزینه های کسب و کار شما را کاهش می دهد و باعث رشد مداوم در کسب و کار شما می شود. به علاوه بهترین و کم هزینه ترین راه برای تبلیغات آنلاین محسوب می شود. 

افزایش برند و اعتبار

 

طراحی سایت یکی از راه های تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی است . پس با راه اندازی سایت خدماتی ، اعتبار برند شرکت و یا فروشگاه خود را به نسبت کسب و کار های قدیمی بالا ببرید. 

خرید آسان و راحت

 

با استفاده از سایت های خدماتی می توانید به راحتی خدمات مورد نظر خود را بدون صرف زمان اضافی سفارش و یا خریداری کنید. در این زمینه باید مراحل پرداخت و خرید را ساده طراحی کنید تا کاربران گیج نشوند. 

پشتیبانی آنلاین

 

داشتن پشتیبانی آنلاین در سایت باعث افزایش رضایت و اعتماد مشتریان می شود . زیرا مشتریان می توانند در هر لحظه ای سوالات خود را مطرح کنند و پاسخ را سریعا دریافت کنند. 

مراحل ساخت و طراحی سایت دموتیک

نیاز سنجی مشتری

 

مشخص کردن نیاز مشتری و ارائه طرح اولیه

طراحی گرافیکی

 

شروع طراحی گرافیکی با توجه به محصول مورد نظر

 

طراحی سایت

 

تکمیل طراحی سایت و بارگذاری تمام محصولات

تحویل نهایی

 

رفع ایرادات نهایی طبق نظر مشتری و تحویل آن

ویژگی های دموتیک سایت برای طراحی سایت

انتخاب هاست و دامنه استاندارد

از نکات اصلی و تعیین کننده در مراحل طراحی وب سایت ، انتخاب دقیق و مناسب هاست می باشد. هاست مناسب باعث عملکرد بهتر سایت شده و از بروز مشکلات جلوگیری می کند . این اقدام تاثیر بسیاری در موفقیت وبسایت و فروش بیشتر شما خواهد گذاشت .

طراحی جذاب و کاربردی

اولین بازخوردی که برای یک کاربر از بازدید یک وب سایت به وجود می آید ، ظاهر آن و سهولت در استفاده از امکانات سایت است . نمای ظاهری سایت از مهمترین نکات کلیدی می باشد و نقش مهمی در به وجود آمدن احساس مثبت در بازدیدکننده به وجود خواهد آورد.

طراحی ریسپانسیو

کلیه نمونه کارهای تیم دموتیک از قبیل طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت فروشگاهی ، شرکتی، خبری و… ریسپانسیو هستند. به عبارت دیگر قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران میباشد.

پشتیبانی آنلاین

از ویژگی های برجسته ارائه دهنده خدمات آنلاین به مشتریان خود میتوان به پشتیبانی و پاسخ گویی مناسب اشاره کرد . تیم دموتیک با پشتیبانی حرفه ای و بصورت آنلاین ، در صورت بروز کوچک ترین ایراد ، اقدام به برطرف کردن آن خواهد کرد .

ارائه برنامه درآمدزایی

برای فعالیت موثر و سود آور در زمینه دیجیتال مارکتینگ ، لازم است که شما اطلاعات پیش زمینه ای از شرایط رقبا و رسیدن سایت به صفحه اول گوگل و همینطور تبلیغات مناسب برای دیده شدن را داشته باشید .

 

مشاوره در زمینه شرایط بازار

برای فروش بهتر و رونق در کسب و کار ، شما نیاز به یک برنامه و هدف معین دارید تا بتوانید در مقابل رقبای خود موفق ظاهر شوید . تیم مارکتینگ شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن دموتیک با دریافت اطلاعات با ارزش و تاثیر گذار در زمینه کاری شما اقدام به مشاوره تخصصی جهت پیشرفت شما خواهد نمود .